BEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI | DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DODAJEMY PRÓBKI

NASZE SZKŁO

Dlaczego jest takie wyjątkowe?

etym. z greckiego „bios” oznacza życie, „phos” oznacza światło

Wszystkie produkty Lost with Botanicals zapakowane są w wyjątkowe, ciemnofioletowe szkło. Wybraliśmy to opakowanie, bo ma odpowiednie właściwości konserwujące i zachowujące świeżość naszych produktów. Jesteśmy pewni, że składniki odżywiające Twoją skórę pozostaną wartościowe i spełnią swoje ważne zadanie. To dzięki ciemnofioletowemu szkłu i niskiej temperaturze możliwe jest uniknięcie stosowania konserwantów w naszych wyjątkowych i naturalnych kosmetykach.

Na czym polega biofotonika?

Ciemnofioletowe szkło nie przepuszcza promieni światła widzialnego, które są odpowiedzialne za dekompozycję, tj. rozkład i starzenie się wszystkich organizmów żywych. Jednocześnie szkło pozwala na przenikanie promieni fioletowych oraz podczerwonych, które korzystnie wpływają na właściwości produktów chronionych przez szkło. Taka unikalna kompozycja przepuszczanych promieni pozwala na zachowanie bioenergii składników naturalnych zamkniętych w szkle, znaczące opóźnienie procesu ich dezaktywacji i rozkładu oraz gwarantuje dobre właściwości konserwujące szkła.

 

Wykorzystujemy pozytywny wpływ biofotoniki na nasze cenne składniki

Wyobraź sobie, że ekstrakt z róży stulistnej trafia do nas niedługo po ekstrakcji. Trafia do nas świeży i chętny do wykonania wielu zadań dla Twojej skóry. Zanim przygotujemy dla Ciebie nasz produkt, ekstrakt przechowujemy w dużym szklanym słoju Miron Violet Glass . Już na tym etapie dbamy o to, aby zachował swoje właściwości i aby mógł odżywiać skutecznie Twoją skórę. Musi być zupełny i nienaruszony. Dalej, po dodaniu go do naszej emulsji lub roztworu zamykamy go bezpiecznie w butelce z Miron Violet Glass, która dalej strzeże jego wartości.

 

Własności Miron Violet Glass są niezwykłe, ale wytłumaczalne naukowo, dlatego zdecydowaliśmy się pakować nasze produkty w ciemno-fioletowe butelki i słoiki. Nasze naturalne kosmetyki stworzone z cennych, naturalnych surowców, pakujemy w równie cenne szkło Miron Violet Glass, bo wiemy, że pozostaną wartościowe i świeże przez cały okres Twojego użytkowania.

Jesteśmy producentem polskich kosmetyków naturalnych w biofotonicznym szkle

 

Miron Violet Glass jest rozwiązaniem docenianym przez producentów kosmetyków naturalnych i organicznych na całym świecie. Fioletowe szkło stosują przede wszystkim marki kosmetyków eco-luxe. Ich produkty niszowe, niemasowe, wpisują się w potrzeby klientów, którzy doceniają naturę i chcą z niej czerpać świadomie to, co najlepsze. Lost with Botanicals znajduje się wśród polskich producentów kosmetyków naturalnych, wykorzystujących pozytywny wpływ biofotoniki na jakość, skuteczność i świeżość produktów kosmetycznych.

Lost with Botanicals - świeże kosmetyki ultranaturalne z lodówki, bez konserwantów, tworzone ręcznie w Polsce ze świeżych składników

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl