Wersje językowe
PL/ENG
Waluty

BEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI • DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DODAJEMY PRÓBKI

NASZE SZKŁO

Opakowanie ma znaczenie – kilka słów o wyjątkowym szkle biofotonicznym, w którym zamykamy nasze botaniczne produkty.

Dlaczego ciemnofioletowe szkło jest takie wyjątkowe?

Wszystkie produkty Lost with Botanicals zapakowane są w cudowne i wyjątkowe szkło Miron Violet Glass. Termin „biosphos” pochodzi z języka greckiego, gdzie „bios” oznacza życie, „phos” oznacza światło. Szkło biofotoniczne na pierwszy rzut oka jest czarne, jednak, gdy zbliżymy je do źródła światła wyraźnie widać, że jest ciemnofioletowe. Ten rodzaj opakowania w naturalny sposób chroni świeżość i energię naszych produktów. W połączeniu z niską temperaturą lodówki tworzą duet doskonały, dzięki czemu składniki odżywiające Twoją skórę pozostaną w pełni wartościowe i spełnią swoje ważne zadanie.

Na czym polega jego fenomen?

Ciemnofioletowe szkło Miron Violet Glass nie przepuszcza promieni światła widzialnego, które są odpowiedzialne za dekompozycję, tj. rozkład i starzenie się wszystkich organizmów żywych. Jednocześnie szkło pozwala na przenikanie promieni fioletowych oraz podczerwonych, które korzystnie wpływają na właściwości produktów chronionych przez szkło. Taka unikalna kompozycja przepuszczanych promieni pozwala na zachowanie bioenergii składników naturalnych zamkniętych w szkle, znaczące opóźnienie procesu ich dezaktywacji i rozkładu oraz gwarantuje dobre właściwości konserwujące szkła, dzięki czemu wydłuża okres trwałości produktów naturalnych. Osoby czułe na piękno docenią też jego wyjątkowe walory estetyczne i wysoką jakość opakowań.

Jak wpływa na naturalne składniki naszych botanicznych kosmetyków?

Każdy nasz kosmetyk zawiera w sobie energię żywych esencji roślin, które ewoluują nawet po zamknięciu w buteleczce. Dlatego tak ważne, aby były przechowywane w prawidłowy sposób, zachowując swoje cenne właściwości. Z pełną świadomością wykorzystujemy pozytywny wpływ biofotoniki na nasze botaniczne składniki i od początku procesu produkcji z najwyższą starannością dbamy, aby zachowały swoją jakość, energię i aktywność.

Wyobraź sobie, że ekstrakt z róży stulistnej trafia do nas niedługo po ekstrakcji. Trafia do nas świeży, żywy, wibrujący najwyższą częstotliwością i chętny do wykonania wielu zadań dla Twojej skóry. Zanim przygotujemy dla Ciebie nasz produkt, cenny ekstrakt przechowujemy w dużym szklanym słoju Miron Violet Glass. Już na tym etapie dbamy o to, aby zachował swoje niezwykłe właściwości i aby mógł odżywiać skutecznie Twoją skórę. Kluczowe jest dla nas, aby był absolutny, kompletny i nienaruszony. Następnie po dodaniu go do naszej emulsji lub roztworu zamykamy go bezpiecznie w butelce z Miron Violet Glass, która dalej strzeże jego wartości. Trzymając w ręce swój ulubiony kosmetyk poczujesz tę wibrującą, subtelną energię i moc. 

Własności Miron Violet Glass są niezwykłe i jednocześnie poparte badaniami naukowymi, dlatego zdecydowaliśmy się zamykać nasze botaniczne kosmetyki w ciemnofioletowe butelki i słoiki. Nasze produkty stworzone z cennych i naturalnych surowców tworzą idealne połączenie z równie cennym szkłem Miron Violet Glass, wzmacniają swoje działanie i uzupełniają się, dzięki czemu nasze kosmetyki pozostaną wartościowe i świeże przez cały okres Twojego użytkowania.

Jesteśmy producentem polskich kosmetyków ultra naturalnych w biofotonicznym szkle

Miron Violet Glass jest rozwiązaniem docenianym przez producentów kosmetyków naturalnych i organicznych na całym świecie. Fioletowe szkło stosują przede wszystkim marki, które tworzą ekologiczne i luksusowe kosmetyki. Ich niszowe i niemasowe produkty, wpisują się w potrzeby klientów, którzy doceniają naturę i chcą czerpać z niej to, co najlepsze, jednocześnie szanując środowisko naturalne. Jesteśmy dumni, że Lost with Botanicals znajduje się wśród polskich producentów kosmetyków ekologicznych, wykorzystujących pozytywny wpływ biofotoniki na jakość, skuteczność i świeżość produktów kosmetycznych.

 

Program zwrotu opakowań - przeczytaj KLIK

 

Lost with Botanicals – świeże kosmetyki ultranaturalne z lodówki, bez konserwantów, tworzone ręcznie w Polsce ze świeżych składników

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl