Wersje językowe
PL/ENG
Waluty

BEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI • DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DODAJEMY PRÓBKI

JAK TWORZYMY

 

Nasze kosmetyki są ekstremalnie świeże

Wszystkie nasze produkty są ekstremalnie świeże po dotarciu do Twojej lodówki. Nie czekają na Ciebie tygodniami na półce w sklepie, to Ty czekasz na nie po ich zakupie. I na pewno jest to najmilsze oczekiwanie i ekscytacja. Twoja skóra pięknieje na samą myśl, że już niedługo skosztuje prawdziwie świeży, odżywczy, pachnący, botaniczny pokarm.

Przez jaki czas masz pewność, że nakładasz na swoją twarz wysoce aktywne i skuteczne botaniczne eliksiry piękna? Świeży krem lub serum emulsyjne, czyli produkty na bazie hydrolatów będą cieszyć i pielęgnować Twoją skórę przez 10 tygodni. Boostery Glow Hero, Bloom hero i Flower Juice to 16 tygodni przyjemności. Produkty olejowe, niezawierające wody, są najlepsze dla Twojej skóry w ciągu 6-12 miesięcy po ich stworzeniu przez nas. Są to daty minimalnej jakości i aktywności i nie oznaczają, że po terminie kosmetyki są niezdatne do użytku.

Dbamy o jakość naszych surowców i produktów

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie surowce, z których tworzymy nasze produkty były świeże i najwyższej jakości, dlatego kupujemy je od dostawców w małych partiach i przetrzymujemy w lodówce, aby zachować ich świeżość oraz wyjątkowe właściwości.

Współpracujemy z dystrybutorami oraz producentami surowców kosmetycznych, którzy są odpowiedzialni oraz kierują się postawą proekologiczną. 

Mamy optymalny proces technologiczny, który dba o cenne składniki

Proces technologiczny został zaprojektowany w taki sposób, aby nie następowała utrata wartości odżywczych i energii roślinnej, tak wspaniałej dla naszej skóry. Nie podgrzewamy cennych składników takich jak oleje i ekstrakty roślinne oraz hydrolaty (wody kwiatowe) do wysokich temperatur, a jedynie minimalnie i krótko, na tyle, ile wymaga to proces produkcji. Witaminy, olejki eteryczne i absoluty kwiatowe i inne substancje aktywne dodajemy na zimno, dzięki czemu zachowane są ich wszystkie właściwości. Taki proces tworzenia gwarantuje zachowanie cennego roślinnego dobra, które ma zrobić wiele dobrego dla Twojej skóry.

Tworzymy ręcznie w małych partiach

Lost with Botanicals to botaniczne kosmetyki tworzone z pasją, pełnym zaangażowaniem, w oparciu o własne, unikalne receptury. Wszystkie produkty tworzymy ręcznie. Ręcznie też pakujemy do naszego cennego i pięknego szkła, ręcznie naklejamy etykiety i piszemy datę ważności produktów. Produkt, który trafia do Ciebie jest wyjątkowy, bo jest stworzony z troską, z dbałością o każdy szczegół.

Bardzo zależy nam, aby Twoja skóra była wdzięczna za to, co na nią położysz, bo dzięki temu wygląda młodo, świeżo, zdrowo, a Ty czujesz się wyjątkowa.

Lost with Botanicals – świeże kosmetyki ultranaturalne z lodówki, bez konserwantów, tworzone ręcznie w Polsce ze świeżych składników

 

kosmetyki naturalne ręcznie tworzone Lost with Botanicals

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl