BEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI | DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DODAJEMY PRÓBKI

JAK TWORZYMY

Nasze kosmetyki są ekstremalnie świeże

Wszystkie nasze produkty są ekstremalnie świeże po dotarciu do Twojej lodówki. Nie czekają na Ciebie tygodniami na półce w sklepie, to Ty czekasz na nie po ich zakupie.

 

Masz 10 tygodni na to, by Twoja skóra cieszyła się świeżym kremem, serum emulsyjnym, czyli produktami na bazie hydrolatów, booster Glow hero i Flower Juice to 16 tygodni przyjemności, a produkty olejowe, niezawierające wody, są najlepsze dla Twojej skóry w ciągu 6-9 miesięcy po ich stworzeniu przez nas.

Dbamy o jakość naszych surowców i produktów

Staramy się, aby wszystkie surowce, z których tworzymy nasze produkty były świeże, dlatego kupujemy je od dostawców w małych partiach i przetrzymujemy w lodówce, aby zachować ich świeżość i wartości.

Mamy optymalny proces technologiczny, który dba o cenne składniki

Proces technologiczny został zaprojektowany w taki sposób, aby nie następowała utrata wartości odżywczych i energii roślinnej. Nie podgrzewamy cennych składników takich jak oleje i ekstrakty roślinne oraz hydrolaty (wody kwiatowe) do wysokich temperatur, a jedynie minimalnie i krótko. Witaminy, olejki eteryczne i absoluty kwiatowe dodajemy na zimno. Taki proces tworzenia gwarantuje zachowanie cennego roślinnego dobra, które ma zrobić wiele dla skóry.

Tworzymy ręcznie w małych partiach

Wszystkie produkty tworzymy ręcznie. Ręcznie też pakujemy do naszego cennego i pięknego szkła, ręcznie naklejamy etykiety i piszemy datę ważności produktów. Produkt, który do Ciebie dociera jest wyjątkowy, bo jest stworzony z troską i dbałością o jakość.

 

Bardzo zależy nam, aby skóra była wdzięczna za to co na nią położysz, bo dzięki temu wygląda młodo, świeżo, zdrowo, a Ty czujesz się wyjątkowo.

Lost with Botanicals - świeże kosmetyki ultranaturalne z lodówki, bez konserwantów, tworzone ręcznie w Polsce ze świeżych składników

kosmetyki naturalne ręcznie tworzone Lost with Botanicals
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl