BEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI | DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DODAJEMY PRÓBKI

fx-lang
Wersje językowe
PL/ENG
JAK TWORZYMY

 

Nasze kosmetyki są ekstremalnie świeże

Wszystkie nasze produkty są ekstremalnie świeże po dotarciu do Twojej lodówki. Nie czekają na Ciebie tygodniami na półce w sklepie, to Ty czekasz na nie po ich zakupie. I na pewno jest to najmilsze oczekiwanie i ekscytacja. Twoja skóra pięknieje na samą myśl, że już niedługo skosztuje prawdziwie odżywczy pokarm, botaniczne kosmetyki najwyższej jakości.

Przez jaki okres czasu masz pewność, że nakładasz na swoją twarz wysoce aktywne i skuteczne botaniczne eliksiry piękna? Świeży krem lub serum emulsyjne, czyli produkty na bazie hydrolatów będą cieszyć i pielęgnować Twoją skórę przez 10 tygodni. Booster Glow Hero i Flower Juice to 16 tygodni przyjemności. Produkty olejowe, niezawierające wody, są najlepsze dla Twojej skóry w ciągu 6-9 miesięcy po ich stworzeniu przez nas.

Dbamy o jakość naszych surowców i produktów

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie surowce, z których tworzymy nasze produkty były świeże i najwyższej jakości, dlatego kupujemy je od dostawców w małych partiach i przetrzymujemy w lodówce, aby zachować ich świeżość oraz wyjątkowe właściwości.

Współpracujemy z dystrybutorami oraz producentami surowców kosmetycznych, którzy są odpowiedzialni oraz kierują się postawą proekologiczną. 

Mamy optymalny proces technologiczny, który dba o cenne składniki

Proces technologiczny został zaprojektowany w taki sposób, aby nie następowała utrata wartości odżywczych i energii roślinnej, tak wspaniałej dla naszej skóry. Nie podgrzewamy cennych składników takich jak oleje i ekstrakty roślinne oraz hydrolaty (wody kwiatowe) do wysokich temperatur, a jedynie minimalnie i krótko, na tyle, ile wymaga to proces produkcji. Witaminy, olejki eteryczne i absoluty kwiatowe dodajemy na zimno, dzięki czemu zachowane są ich wszystkie właściwości upiększające naszą skórę i poprawiające stan naszego ducha i emocji. Taki proces tworzenia gwarantuje zachowanie cennego roślinnego dobra, które ma zrobić wiele dobrego dla Twojej skóry.

Tworzymy ręcznie w małych partiach

Lost with Botanicals to botaniczne kosmetyki tworzone z pasją, pełnym zaangażowaniem, w oparciu o własne, unikalne receptury. Wszystkie produkty tworzymy ręcznie. Ręcznie też pakujemy do naszego cennego i pięknego szkła, ręcznie naklejamy etykiety i piszemy datę ważności produktów. Produkt, który trafia do Ciebie jest wyjątkowy, bo jest stworzony z miłością, troską, z dbałością o każdy szczegół i jakość.

Bardzo zależy nam, aby Twoja skóra była wdzięczna za to, co na nią położysz, bo dzięki temu wygląda młodo, świeżo, zdrowo, a Ty czujesz się wyjątkowa. Kochamy to robić! Naszą intencją jest, abyś emanowała pięknem, spokojem i pewnością siebie. 

Lost with Botanicals – świeże kosmetyki ultranaturalne z lodówki, bez konserwantów, tworzone ręcznie w Polsce ze świeżych składników

 

kosmetyki naturalne ręcznie tworzone Lost with Botanicals

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl