BEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI | DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DODAJEMY PRÓBKI

Waluty
Wersje językowe
PL/ENG

Kiedy lubisz kwiat - po prostu go zrywasz, ale kiedy go kochasz - codziennie go podlewasz!

MANUFAKTURA KOSMETYKÓW NATURALNYCH 

 Wyobraź sobie świat pielęgnacji skóry czysty, naturalny i nieskalany chemią, bez konserwantów, syntetyków i toksyn. Świat, w którym głos mają jedynie składniki naturalne, rdzenne i najcenniejsze, po których skóra staje się odżywiona, nawilżona i zdrowa. Taki świat kosmetyków naturalnych stworzyliśmy w naszej manufakturze kosmetyków naturalnych Lost with Botanicals. 

 

Nasze produkty tworzymy w oparciu o receptury bogate w najcenniejsze oleje tłoczone na zimno, soczyste roślinne ekstrakty, olejki eteryczne, cudownie pachnące absoluty i wody kwiatowe. Każdy mililitr naszych produktów wypełniliśmy najcenniejszymi składnikami: naturalnymi witaminami, minerałami, antyoksydantami i innymi substancjami aktywnymi detoksykującymi, odżywiającymi i pobudzającymi do odnowy komórki skóry. 

 

Niska temperatura przechowywania kosmetyków wraz z wyjątkowym ciemnofioletowym szkłem Miron Violet Glass nieprzepuszczającym promieni UVA i UVB pomagają nam strzec świeżości i wartości odżywczych składników. Wiemy, że dzięki nim skóra pozostanie na długo świeża, młoda i zdrowa. 

 

Mamy swoją duszę i przyciągamy unikalnymi produktami, niepowtarzalnością, kolorami i zapachami natury. Jakość, czystość i wysokie stężenie składników aktywnych grają u nas pierwsze skrzypce. To wszystko znajdziesz w naszej manufakturze kosmetyków naturalnych, a raczej ultranaturalnych, bo bardziej naturalnie nie można.

Lost with Botanicals

  • happy price
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl